Načítám

Podívejte se, jak to Vašim dětem jde

Kosočtverec (2019 / 2020)

Kosočtverec (2019 / 2020)

31.10.2019

Kosočtverec 2019 / 2020

Paní ředitelko, pane řediteli,
i v letošním školním roce bude kabinet matematiky při ZŠ Hlučín, Hornická pořádat 32. ročník korespondenční soutěž z matematiky KOSOČTVEREC pro žáky 4. a 5. tříd pro okrsek Hlučín. V minulém školním roce se do soutěže přihlásilo 83 žáků z 8 škol.

Na 1. místě se umístili Prokop Lovecký ze ZŠ Hornická. Petr Janečka ze ZŠ Rovniny a Tomáš Fojtík ze ZŠ Kozmice. I v letošním školním roce se na Vás obracíme se žádostí o pomoc při organizování prvního kola. Předejte, prosím, vyučujícím matematiky ve 4. a 5. třídách přiložený text prvního soutěžního kola a požádejte je prosím našim jménem o předání žákům daných tříd.

Děkujeme Vám za spolupráci.
Kabinet matematiky při ZŠ Hlučín, Hornická2. soutěžní kolo

Zadání 2. kola

Výsledky 1. kola