Načítám

Podívejte se, jak to Vašim dětem jde

Úspěchy našich žáků v soutěžích

Úspěchy našich žáků v soutěžích

10.12.2020

Během distančního studia naši žáci nelenili a zúčastnili se soutěží. Tradičně se zapojili do anglicko-výtvarné soutěže Oxford Illustrator, která letos proběhla distančně. Úkolem žáků bylo k anglickému textu vytvořit libovolnou technikou ilustraci. V I. kategorii (4.-5. roč.) se na 2. místě umístila Terezie K. a v kategorii III (8.-9.roč.) získala krásné 1. místo Tereza P. ze třídy 9.C. Oběma dívkám gratulujeme!

U příležitosti výročí úmrtí J. A. Komenského vyhlásil spolek Balónek, z. s. literární soutěž motivovanou citátem Komenského, který je právě v dnešní nelehké době více než aktuální: „Komukoli prospěti můžeš, prospívej rád, možno-li celému světu.“ Blahopřejeme Marii Anně M. ze třídy 7.C, jejíž úvahu porota vybrala mezi vítězné.

Všem žákyním děkujeme za reprezentaci školy.

 

obrázek                                obrázek