Výročí eTwinningu

05.10.2020

Naše škola se zapojila do oslav výročí eTwinningu

I žáci naší školy se zapojili do hry s názvem „15“ aneb eTwinning má občanku, kterou vyhlásilo Národní podpůrné středisko pro eTwinning v ČR (Dům zahraniční spolupráce)  u příležitosti výročí 15 let eTwinningu v naší zemi.

logo eTwinning

eTwinning 15 let

Hra probíhá od září 2020 do listopadu 2021 ve veřejné virtuální třídě TwinSpace. Do hry se zapojují děti z MŠ, ZŠ a SŠ z celé republiky. Díky postupnému splnění 15 různých úkolů se takto žáci seznámí s platformou eTwinningu jako takovou, s prostředím Twinspace, což je prakticky cílem této hry. Ve hře tedy nikdo neprohrává, vítězí každý, kdo se zapojí.

Věříme, že tato zkušenost bude pro žáky nejen zábavná, ale i přínosná a motivující pro budoucí realizace eTwinngových projektů na naší škole.

Mgr. Jana Losíková