Načítám

Podívejte se, jak to Vašim dětem jde

eTwinning na naší škole

eTwinning na naší škole

16.06.2022

Jsme pyšní na to, že jsme úspěšně dokončili naši roční spolupráci v rámci eTwininngu s našimi zahraničními partnery. Náš projekt s názvem Young Agents 0017 for a better se zabýval 17 cíli udržitelného rozvoje. Díky propojení s programem Erasmus+ a finančním prostředkům z EU pracovali naši žáci osobně se svými partnery v Řecku. Jednotlivé aktivity během mobility, ale i po celou dobu projektu probíhaly v mezinárodních týmech, kladen důraz byl tedy na spolupráci. Dozvěděli jsme se mnoho nového, aktivně jsme se zapojili do různorodých aktivit, rozšířili jsme si naše obzory v této oblasti a hlavně jsme si příjemně zpestřili hodiny anglického jazyka. Výstupy naší spolupráce najdete zde.

 

výstupy projekt


 
Mgr. Jana Losíková