Načítám

Podívejte se, jak to Vašim dětem jde

Školní kolo Olympiády z anglického jazyka

Školní kolo Olympiády z anglického jazyka

05.02.2023

 

Ve středu 1. února 2023 se konalo na naší škole školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, v I. kategorii soutěžili žáci 6. a 7. ročníku a ve II. kategorii změřili své síly žáci 8. a 9. ročníku. Zúčastnění předvedli své znalosti v poslechu, čtení a gramatickém testu. Všichni podali velmi dobré výkony, ale do druhého kola, tentokrát ústního, byli vybráni jen ti nejlepší. V mluveném projevu byla hodnocena zejména plynulost projevu, pestrost slovní zásoby, použitá gramatika, výslovnost a také bezprostřednost projevu.

Zde jsou výsledky:

I. kategorie:

1. Vladimír Kotzur, 7.C

2. Patrik Hemzal, 7.C

3. Tereza Stařinská, 7.B

II. kategorie:

1. Lukáš Fojtík, 8.C

2. Veronika Vajdová, 9.C

3. Silvie Tichavská, 9.C

Všem žákům děkujeme za velký zájem o účast na olympiádě a oběma postupujícím přejeme v okresním kole hodně štěstí.

Učitelé AJ
 

Fotogalerie