Načítám

Podívejte se, jak to Vašim dětem jde

Ukliďme Hlučín (2021/2022)

Ukliďme Hlučín (2021/2022)

26.04.2022

UKLIĎME ČESKO! ZŠ Hornická 7

V pátek 22. dubna jsme se v rámci Dne Země již po několikáté zapojili do akce „Ukliďme Hlučín“.

Uklidili jsme část sídliště OKD včetně areálu naší školy. Žáci 1. stupně sbírali smetí, které zde „zanechali“ někteří obyvatelé. Jejich asi největším úlovkem byl poškozený kovový odpadkový koš, který našli v keřích na travnatém hřišti vedle školy. Žáci závodili v co největším počtu vysbíraného odpadu. Zvládli i poznávačku bylin a živočichů z blízkého okolí.

Žáci 9. A třídy spolu s vyučujícími věnovali péči okrasným keřům a travinám v prostorech před budovou naší školy.

Společný úklid jsme si užili a doufáme, že nám toto krásně čisté prostředí dlouho vydrží.
 

 
Mgr. Dana Daňková, Mgr. Martin Franek