Načítám

Podívejte se, jak to Vašim dětem jde

Vítězství ve výtvarné soutěži BAREVNÝ PODZIM (2021/2022)

Vítězství ve výtvarné soutěži BAREVNÝ PODZIM (2021/2022)

27.11.2021

Vítězství ve výtvarné soutěži BAREVNÝ PODZIM
Do krajské výtvarné soutěže Barevný podzim se pravidelně zapojujeme již mnoho let. I letos tomu nebylo jinak a přesto, že spousta našich žáků se potýkala s nemocí či karanténou, do soutěže bylo zasláno celkem 16 žákovských prací ve dvou kategoriích. Tentokrát jsme se zaměřili především na barevnou rozmanitost a krásu hub. Odborná porota, ve které zasedala rovněž malířka Mgr. Danuše Markovová, se při hodnocení zaměřila na správné provedení výtvarné techniky, na výtvarnou kompozici, samostatnost dětí a rovněž práce měla odpovídat tématu soutěže. Máme velkou radost, že hned 2 žákyně naší školy se umístily na předních místech. ADÉLA WRONOVÁ z 9.A získala 1. místo a SIMONA NAVRATOVÁ z 6.B obdržela cenu za 3.místo. 24.11. byly těmto žákyním na vernisáži v Ostravě-Porubě předány hodnotné ceny.
 K tomuto úspěchu gratulujeme a přejeme, ať se děvčatům stejně tak dobře daří i nadále.
 

Danuše Švrčinová

 
 
obrázek          obrázek          obrázek
 
obrázek          obrázek          obrázek