Načítám

Podívejte se, jak to Vašim dětem jde

Výtvarná soutěž „U babičky v kuchyni“

Výtvarná soutěž „U babičky v kuchyni“

28.05.2019

Výtvarná soutěž „U babičky v kuchyni“

V dubnu jsme se zúčastnili výtvarné soutěže, kterou vyhlásila Místní akční skupina z Hlučínska na téma "U babičky v kuchyni". Do soutěžní tvorby se zapojily děti jak z prvního, tak druhého stupně naší školy. Prací bylo opravdu mnoho, neboť se do této soutěže přihlásilo mnoho škol z Hlučínska a okolí. Vyhlášení výsledků proběhlo 28. 5. 2019 u příležitosti otevírání turistické sezóny v Kravařích. Měli jsme obrovskou radost, když jsme se dozvěděli, že v kategorii 2. stupeň ZŠ jsme obsadili všechna první tři místa.

 
1. místo - Natálie Gombárová, 8.A - "Babiččina třešnička na dortu"
2. místo - Eliška Buchtová, 8.A- "K babičce na bábovku"
3. místo - Kateřina Janišová, 6.C- "Babiččina kuchyň".


 Děkujeme všem našim zúčastněným dětem a gratulujeme úspěšným žákyním ke krásnému umístění.
Bc. Danuše Švrčinová, Mgr. Eva Jančíková