Oxford Illustrator

13.11.2022

V pondělí 7. 11. dostali naši žáci možnost zapojit se do soutěže Oxford Illustrator. Tato soutěž není vůbec snadná. Každý zúčastněný se musí poprat s textem v angličtině a na základě informací z textu musí vytvořit odpovídající výtvarnou práci. Úspěšný může být pouze ten, kdo nezapomene na žádný detail z textu. Vítězové z každé kategorie postupují do dalšího kola soutěže.

Po pečlivém zhodnocení prací byli oceněni tito žáci: Václav a Vilém Štverkovi, Vladimír Kotzur, Tereza Stařinská, Terezie Kociánová, Tomáš Janků, Marie Hvižďová, Nora Kubisová, Dominika Čermáková a Monika Chamradová. Do krajského kola soutěže postupují: Vilém Štverka, Terezie Kociánová a Monika Chamradová.

Všem soutěžícím patří velká pochvala a postupujícím budeme v krajském kole držet palce.