Načítám

Podívejte se, jak to Vašim dětem jde

eTwinning v novém školním roce

eTwinning v novém školním roce

13.11.2022

eTwinning v novém školním roce

 

Od září je opět na naší škole realizována mezinárodní spolupráce v rámci hodin anglického jazyka. Tentokrát jsou do projektu zapojeni zatím nejmladší žáci, a to skupina 5.A.  V projektu s názvem „Our friends“ budeme po celý školní rok spolupracovat se stejně starými žáky ze Španělska, z Barcelony. 
 
Cílem projektu je motivovat žáky k učení se cizím jazykům, rozvinout jejich jazykové kompetence a rozšířit jejich kulturní obzory. Hlavním výstupem našeho projektu bude mimo jiné online anglicko-česko-španělský slovník. Zatím jsme se stihli navzájem představit formou skládání puzzle, vyměnili jsme si dopisy a vymysleli maskoty pro své kamarády. Dokonce jsme dostali od svých kamarádů sladkosti. Každý žák vytvořil návrh loga projektu, čeká nás mezinárodní hlasování o to nejlepší logo, které nás bude doprovázet po celou dobu projektu. Na Halloween jsme si vyměnili videa a čeká nás další zajímavá aktivita. Máme se na co těšit!
 
Informace o dění našeho projektu můžete sledovat na webu a FB školy.

 
Mgr. Jana Losíková

 

  Fotogalerie