Načítám

Podívejte se, jak to Vašim dětem jde

Nominace naší školy na Evropskou cenu

Nominace naší školy na Evropskou cenu

26.05.2024

Nominace naší školy na Evropskou cenu za inovativní výuku
 
S radostí oznamujeme, že v rámci programu Erasmus+ byl náš ukončený projekt s názvem „Pozitivním přístupem k udržitelnosti“, č. 2021-2-CZ01-KA122-SCH-000041887, nominován na evropské ocenění the European Innovative Teaching Award (EITA) za výjimečný přínos učitelů a jejich škol ve vzdělávání.
 
EITA je aktivita Evropské komise s cílem představit veřejnosti ty nejlepší inovativní výukové postupy využité v projektech realizovaných v rámci programu Erasmus+.
 
Znamená to, že náš projekt byl za naši zemi uveden do nominace na evropské ocenění v kategorii sekundárního vzdělávání, tj. 2 stupně ZŠ a gymnázií, jako příklad dobré praxe ve školním vzdělávání. Samotná nominace je pro nás již velkým úspěchem.
 
Mgr. Jana Losíková
(za PKCJ)